Zakwaski VIVO

Wszystkie startery

Przygotuj samodzielnie w domu smaczne i bogate w probiotyczną mikroflorę produkty mleczne. W przypadku naszych starterów jest to bardzo proste. Zawsze będziesz mieć pewność, że w składzie nie niepotrzebnych dodatków (mleka w proszku, cukru itd.). Takie produkty są odpowiednie dla dzieci i dorosłych.

Zakwaski klasyczne

Oto najbardziej podstawowe – „klasyczne” – produkty z linii Zakwaski do tworzenia jogurtu, kefiru, twarogu, śmietany i kwasu. Możesz o dniach właśnie zacząć swoją przygodę z domową produkcją nabiału.

Czytaj więcej

 Zakwaski dla dzieci i młodzieży

Produkty szczególnie lubiane przez dzieci ze względu na smak i bogatą florę bakteryjną naturalnie przygotowanych jogurtów z tych rodzajów Zakwasek. Dzieci są największymi fanami naszych produktów. Dlaczego? Ponieważ jogurty im smakują. I to nie tylko wtedy, gdy doda się do nich owoców. Szczególnie lubianym przez dzieci jogurtem jest ten zrobiony z BIFIVIT-u.

Czytaj więcej

Dla seniorów

Osoby starsze lubią i chwalą sobie jogurty przygotowane z Zakwasek nie tylko ze względu na ich smak i właściwości, ale także na samą możliwość samodzielnego, domowego przygotowania w domu nabiału – metodę jeszcze łatwiejszą niż domowe kiszenie ogórków czy kapusty i o wiele mniej pracochłonną niż robienie konfitur. Wspominają też, że ponoć dawniej tak właśnie smakowały jogurty i kefiry.

Czytaj więcej

O ZAKWASKACH

Dowiedz się więcej o
starterach od VIVO.

Kliknij tutaj

FAQ

Najczęściej zadawane
pytania

Kliknij tutaj

GDZIE KUPIĆ?

Z dostawą do domu
lub kup w sklepie.

Kliknij tutaj